Petícia za odstúpenie výkonného výboru a prezidenta SZľH


My, dolupodpísaní fanúšikovia slovenského hokeja a široká športová verejnosť, vyjadrujeme nespokojnosť s prácou Slovenského zväzu ľadového hokeja a požadujeme okamžité odstúpenie všetkých členov výkonného výboru SZľH ...[ Celá petícia ]
(detailné informácie o signatároch má k dispozícií predseda petičného výboru)
(nezmyselné zadané údaje budú priebežne vymazávané zo zoznamu; ošetriť na vstupe sa to proste nedá)
Návrat na diskusné fórum spojmesaprehokej
Počet účastníkov petície: 24454 1 2 3 4 5 ... 123 strany:  
Meno
Priezvisko
Erik černák
Bratislava
Matej Ratiňák
Námestovo
Jaroslav Štulajter
Brezno
Peter Kralik
Zlate Moravce
Peter Dibala
Tuhár
Peter Debnár
Zvolen
Rastislav Kralik
Zlate Moravce
Peter Sabik
Zlate Moravce
Tibor Sabik
Zlate Moravce
Roman Gajdoš
Prievidza
Ľuboš Hužvej
SEčA
Peter Ondovčík
Trebišov
jozef Chabrecek
Zlate Moravce
Matej Gemza
spisská Belá
jan lehocky st.
stropkov
Jaroslav Šottník
Jablonec
juraj danko
stropkov
jaroslav datko
poprad
jan kalavsky
evesham
Mgr.
Michal Frank
Prešov
Mgr.
Peter Skirka
Kosice
doc.RNDr.CSc.
Jozef Kuruc
Bratislava
JUDr.
Ján Vágner
Banská Bystrica
Vladimir Holan
Krakovany
Tibor Holan
Krakovany
Stefan Holan
Krakovany
Lukáš Trajčík
Kežmarok
Michal Krpelan
Detva
rene polačok
Prešov
Katarína Takáčová
Košice
Katarína Ivičičová
Bratislava
Bc.
Eva Takáčová
Košice
lenka molnarova
presov
Tereza Široká
Prievidza
Zuzana Takáčová
Košáce
ing.
Miroslav Durkac ml.
turzovka
jan melich
detva
iMgr.
Ladislav Melicher
turzovka
Miroslav Durkac st.
turzovka
Maria Bednarcikova
svit
Maria Durkacova
turzovka
Doc.
Martin Bederka
turzovka
Stefan Bertok
Bratislava
Viktor Bederka ml.
turzovka
Laura Bertokova
Bratislava
Prof.
Viktor Bederka st.
turzovka
Ladislav Durkac
turzovka
Jozef Mucha
turzovka
Ladislav Poremba ml.
Košice
anton danek
turzovka
adrian hladonik
svidnik
Vladimír Kohút
Košice
Milan Ferenc
Prešov
Juraj Moťovský
Senica
Ing.
Ondrej Špik
Nižná Polianka
Roman Matyáš
Zlaté Moravce
Milan Takáč
Košice
Viera Takáčová
Košice
Zuzana Tarandová
Skalica
Bc.
Marcel Schlifka
Košice
david palenčár
Lada
Tomas Freimann
Handlova
Michal Kačur
Toporec
Viliam Brezovsky
Piešťany
Robert Popovický
Poprad
Ing.
Ivan Kuvík
Banská Bystrica
Matej Kucera
Liptovsky Mikulas
ján maly
Strba
Peter Hrin
Myjava
Martin Šatka
Nitra
Miroslav Babic
Nové Mesto nad Váhom
Miroslav Pšenka
Bánovce nad Bebravou
miroslav fabian
bystricany
veronika petrova
nitrianske sucany
Juraj Gača
Snina
Michal Královič
Smolenice
lucia krajciova
novaky
Vladimir Šifel
Bratislava
Jozef Molnár
Nitra
Vladimir Holec
Banska Bystrica
Miroslav Nôta
Detva
Vlado Ščešňák
Prešov
Ľubomír Kočárik
Radošovce
petra milatova
Woodford Halse
milos duga
Woodford Halse
Jaroslav Demčák ml.
čaklov
TOMAS KOBIELA
KENDAL
Marian Kubica
Belusa
Mgr.
Milan Obrcian
Nová Baňa
katarína čierna
žilina
Jana čierna
žilina
Mgr.
Eva Šmecková
Nová Baňa
Martin Lehotay
čečehov
Margita Hollá
žilina
RASTISLAV KUBÁň
Liptovský Mikuláš
Ing
martin pacuta
trebisov
Marek Jačuň
Detva
Tibor Máté
Bratislava
Vladimir klacko
Trebisov
Barbora Málková
Stará Turá
Gabriel Brincko
Presov
Tomáš Brincko
Prešov
Ing
Ján Málek
Stará Turá
Anna Málková
Stará Turá
peter kadas
bratislava
Július Suchý ml.
Beluša
Ing
Zuzana Fábiková
Košice
Nikoleta Vinczeova
šaľa
Vladimír Luhový ml.
Púchov
Štefan Homonnai
Rimavská Seč
Ivan Juríček
Hájske
Jozef Bukovčák
Vrbové
Jan Povala
Podbiel
Katarína Rusnáková
Medzianky
Ludovit Bohm
Bratislava
Albert Bekeť
Lada
Tomas Hazer
Poprad
Andrej Berešík
Horný Vadičov
Olga Masná
Liptovský Mikuláš
Ladislav Murčo
Kysucké Nové Mesto
Martin Filek
Zuberec
Matej Dreveňák
Prešov
Veronika Golianová
Detva
Ján Mačej
Prešov
Jozef Bebjak
Partizanske
Simona Ivanecká
Prešov
David Trubač
Košice
Tomáš Jobek
Šúrovce
Peter Hric
Presov
Andrej Bukovčák
Vrbové
Ján Golian
Detva
Adam Dzurak
Bosaca
Matúš Bukovčák
Vrbové
Richard Spak
Sered
Anna Golianová
Detva
Vladimír Cisár
Martin
Barbora Lofajová
Krivá
Lukáš Lackanič
Kapušany
LUcia Burdová
Pezinok
Pavel Vrabel
Spisska Nova Ves
Peter Paulík ml.
Banská Bystrica
David Vepy
Šaštín-Stráže
andrea baranovicova
Myjava
Ing.
Peter Matúšek
Bratislava
Student
jaroslav kubricht
Karlovy Vary
Valeria Mudra
Kosice
Nataša Sivá
Bošany
Tomáš Lipták
Horné Srnie
Martin Uváček
Bratislava
Ing.
Peter Drobný
Bratislava
Boris Leščak
Spišská Belá
Boris Petrušek
šaľa
Dušan Mokoš
Hlohovec
Martin Ondecek
Bardejov
Martin Ostrochovsky
Zilina
Marián Benka
Košice
Marek Búlik
Stará Turá
ing
Vladimir Bodnár
Košice
Ing.arch.
Ľubomír Hollý
Námestovo
peter karc
dolny kubin
František Sekelský
Plavnica
Lukáš Kabaluk
Detva
jacek sokol
kocovce
Lukáš Kučera
Strečno
Adam Sikora
Martin
Julius Kramarics
Senec
Lukáš Matušík
Snina
Michal Siroky
Zvolen
jozef suchý
košice
Martin Kertes
Presov
Ing
Bohumil Libošvár
Nemšová
Michal Petrik
Snina
Bc.
Peter Exner
Bardejov
Lýdia Kubíková
Snina
Mgr
Katarina Lukacovicova
Southampton
riso macak
Ba
Filip Stanko
bucany
Ivan Steiner
DCA
Michal Podhoriak
Košice
Mária Špacírová
Madunice
Dominika Puzderová
Prešov
Mgr.
Jozef Dolinka
Bratislava
Miroslav Majer
Sala
Daniel Nosian
Bratislava
Stanislav Gunda
Bratislava
Kristian Ladziansky
Bratislava
Roman Zajíček
Senica
Stefan Balik
Krupina
Andrej Kasarda
Košice
Jaroslava Kováčová
Dudince
Jan Pavelka
Zvolen
mr
Robert culak
zilina,visnove
Jozef Stribula
Ziar nad Hronom
Michaela Skokanová
Poprad
slecna
Miriam Husarikova
zilina,visnove
Ján Babčan
Trnava
Ing
Michal Konečný
Bernolákovo
Anna Šimová
Siladice
Tomas Zitnansky
Piestany
Ondrej Brejka
Poprad
1 2 3 4 5 ... 123 strany: